קידום ממומן באינטרנט – 4 סיבות עיקריות לתהליך זה

קידום ממומן (PPC) היא שיטת קידום נפוצה ברשת האינטרנט, הניתנת ליישום באמצעות מערכות פרסום מובנות העומדות לרשותכם גם במנועי החיפוש (וגוגל בראשם) וגם ברשתות החברתיות השונות כגון: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, יוטיוב וכדומה. גם בשיטת הקידום הממומן בגוגל וגם בשיטת הקידום הממומן ברשתות החברתיות, פעולת קידום ממומן באינטרנט תאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים כגון:

 • פילוח ממוקד של קהלי המטרה הרלוונטים לכם וחשיפת הקמפיין לקהל היעד בזמן אמת
 • ניהול תקציב הפרסום בהתאם למסגרת התקציבית העומדות לרשותכם
 • מגוון רחב של כלים העומדים לרשותכם במערכות הפרסום המובנות של גוגל ושל כל אחת מהרשתות החברתיות בהן ניתן פעולת קידום ממומן באינטרנט
 • ניתוח תוצאות פעילות הקידום בזמן אמת תוך אפשרות לביצוע שינויים במסרים השונים של הקמפיין בכל רגע נתון

וזאת לצד יתרונות נוספים העומדים לרשותכם גם במסגרת קידום ממומן בגוגל וגם במסגרת קידום ממומן ברשתות החברתיות.

כל מה שנותר לכן זה לפנות אל חברת קידום אתרים מקצועית לאיפיון מקצועי ובניית תהליך קידום ממומן באינטרנט שמגיע בדיוק לקהל שלכם.

קידום ממומן בגוגל

כאשר מדברים על קידום ממומן באינטרנט מדברים בדרך כלל על קידום ממומן בגוגל באמצעות מערכת ה-ADWORDS שהיא למעשה מערכת הפרסום המובנית של גוגל. מערכת זו מאפשרת לכם לפרסם מודעות טקסטואליות במנוע החיפוש של גוגל ו/או מודעות ויזאולאיות ברשת החיפוש של גוגל, כאשר בשתי האפשרויות תוכלו לבחור בין מודל ה-PPC (תשלום לפי מספר קליקים) לבין מודל החשיפה (תשלום לפי מספר חשיפות של המודעה).

קידום ממומן בפייסבוק

קידום ממומן בפייסבוק מתאפשר אף הוא באמצעות מערכת פרסום מובנית הידועה בכינוי ADS MANGER. מערכת זו, מאפשרת לכם לייצר קמפיין מודעות ויזואליות בהתאם לקריטריונים שונים אותם אתם יכולים להגדיר, לרבות, פילוח ממוקד ככל האפשר של קהלי היעד הרלוונטיים לכם על פי גילם, מינם, מקום מגוריהם, תחומי העניין שלהם וכדומה. גם בפייסבוק, הקידום הממומן מתאפשר באמצעות שני מודלים של תשלום: תשלום לפי קליקים ותשלום לפי חשיפות.

קידום ממומן באמצעות חברת קידום כל היתרונות

אף על פי שהקידום הממומן בגוגל וברשתות החברתיות השונות יכול להיעשות באופן ישיר ועצמאי על ידי המפרסם, קיימת חשיבות רבה לשכירת שירותיה של חברת קידום אתרים העוסקת ומתמחה בניהול תהליכי קידום ממומן באינטרנט. באופן זה, תוכלו להתסייע במגוון רחב של שירותים מקצועיים המוצעים לכם על ידי חברת הקידום, וביניהם:

 • שירותי תכנון קמפיין קידום ממומן, לרבות, קביעת מטרות הקמפיין והגדרת מסגרת התקציב הנדרשת לצרכי השגת המטרות
 • שירותי אפיון של הקמפיין, לרבות, פילוח קהלי יעד, התייחסות לפעילות הקידום הממומנת של המתחרים, ביצוע מחקר מילות מפתח ועוד
 • שירותי קריאייטיב מלאים הכוללים ניסוח מודעות טקסוטאאליות ועיצוב מודעות ויזאוליות
 • שירותי מעקב דינמי אחר תוצאות הקמפיין בזמן אמת לצורך ביצוע התאמות במידת הצורך

ושירותים מקצועיים נוספים המבוססים על הידע והניסיון של חברת הקידום בתחום הקידום הממומן.

קידום ממומן מדוע הוא נחוץ והכרחי גם לכם?

לפניכם, 4 סיבות מרכזיות ההופכות את תחום הקידום הממומן באינטרנט לאמצעי שיווק יעיל עבור כל מפרסם:

 1. אמצעי שיווקי המאפשר לכם להיחשף לקהלי היעד הרלוונטיים לכם בזמן אמת – גם בגוגל וגם ברשתות החברתיות, חשיפת המודעה הממומנת שלכם נעשית בהתאם לקריטריונים מקדימים אותם הגדרתם מראש באמצעות מערכות הפרסום המובנות.
 2. שליטה מלאה על תקציב הפרסום – תכנון מיטבי של קמפיין קידום ממומן ברשתות החברתיות ובגוגל, יאפשר לכם לדעת מראש מהי מסגרת התקציב הנדרשת לכם על מנת להשיג תוצאות המקפיין הרצויות לכם.
 3. אמצעי שיווקי המגביר את הנוכחות הדיגיטלית שלכם ברשת – כל קמפיין קידום ממומן באינטרנט נועד לצרכי הגדלת הטראפיק לאתר המקודם ו/או לדף האינטרנט הייעודי במידה ומדובר בדף נחיתה וכדומה. הימצאותו של הקמפיין באוויר לאורך זמן תסייע גם להגביר את הנוכחות הדיגיטלית שלכם ברשת ובתוך כך לבסס את מעמדכם בקרב הגולשים הרלוונטים לכם.
 4. עלות מול תועלת – בהשוואה לערוצי שיווק אחרים בתחום השיווק הדיגיטלי, קמפיין קידום ממומן בגוגל או ברשתות החברתיות מאפשר לכם למקסם את תוצאות הקמפיין ביחס לעלות הכספית הנדרשת, וכל זאת בהתאם לתכנון מיטבי של מסגרת התקציב העומדת לרשותכם.

אם גם אתם רוצים לשפר את תוצאות הקידום הממומן או להתחיל לקדם את בית העסק בשיטת הקידום הממומן, זה הזמן ללחוץ כאן ולקבל ייעוץ מקצועי ממומחי PPC.

מאמרים נוספים

רגע לפני...

קבלו הצעה אטרקטיבית!

דילוג לתוכן