קידום אתרים
קידום אתרים
קידום אתרים

קידום באאוטבריין

להופיע באתרים המובילים בישראל

קידום באאוטבריין

אאוטבריין היא פלטפורמת גילוי תוכן המשמשת מיליוני אתרים ומפתחי אפליקציות. זה מאפשר לבעלי אתרים להגדיל את מספר המבקרים באתר שלהם על ידי קידום התוכן שלהם בצורה מותאמת אישית.

פלטפורמת הקידום של אאוטבריין מסייעת לבעלי אתרים ליצור תוכן מותאם אישית, מרתק ורלוונטי עבור הקוראים. הפלטפורמה מספקת לבעלי אתרים מגוון כלים לקידום התוכן שלהם בערוצי מדיה חברתית, דואר אלקטרוני, אפליקציות לנייד ועוד.

הרעיון מאחורי אסטרטגיית השיווק של אאוטבריין הוא שאנשים נוטים יותר לקרוא תוכן אם הוא מקודם בצורה מותאמת להם. אאוטבריין מספקת רשת פרסום לבעלי אתרים לקידום התוכן שלהם באתרים אחרים ומגיעה לכ-2 מיליארד אנשים מדי חודש

אאוטבריין היא בעצם תוכנה לניהול קמפיינים המסייעת למשווקים ליצור, לנהל ולבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום השיווקיים שלהם.

אאוטבריין מספקת את הכלים לאוטומציה ואופטימיזציה של תהליכי שיווק עבור צוותי שיווק בכל גודל. זה כולל הכל מתוכנית הקמפיין הראשונית, דרך הביצוע וניתוח לאחר מסע הפרסום. תוכנת ניהול הקמפיינים של אאוטבריין מספקת פתרון מקצה לקצה לניהול מסעות הפרסום השיווקיים הדיגיטליים.

הפלטפורמה כוללת:

כלי תכנון קמפיינים: כלי המאפשר לתכנן את הקמפיין מאפס או להשתמש בתבניות כנקודת התחלה;

כלי פיתוח: כלים לבנייה ועריכת נכסים

כלי ביצוע: כלים להפעלת מודעות בכל הרשתות הגדולות

כלי ניטור ודיווח: לוח מחוונים עם נתונים בזמן אמת על ביצועי הקמפיינים והנראות שלהם

אאוטבריין עוזר להגיע לקהל הרלוונטי ביותר. כאשר בוחרים בחברה מקצועית המציעה ניהול קמפיין מקצועי ואפקטיבי תקבלו כתבות תוכן שיווקי הכתובות באופן איכותי המותאם בדיוק לצרכים שלכם. הכתבות מקודמות באתרים הגדולים בישראל ובכך מגיעות לגולשים רבים המתעניינים בשירות שלכם.

קמפיין באאוטבריין – מקסימום חשיפה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

דילוג לתוכן