קידום אתרי וורדפרס – מה באמת חשוב לדעת

בעלי אתר וורדפרס? זה הזמן לדעת הכול על קידום מיטבי של האתר שבבעלותכם

וורדפרס (WORDPRESS) היא מערכת קוד פתוח המשמשת למטרות בנייה ועיצוב של כל סוגי האתרים, החל מאתרי תדמית בסייסיים ועד לאתרי מסחר מקוון. מערכת זו החלה את דרכה בשנת 2003 כמערכת ייעודית ליצירת דפי בלוג ברשת האינטרנט ותוך פרק זמן קצר הפכה למערכת קוד פתוח פופולארית לתהליכי בנייה ועיצוב של אתרים. נכון להיום, אחד מכל שלושה אתרים ברשת הוא אתר וורדפרס, כאשר בעלי אתרי וורדפרס נהנים ממגוון רחב תוספי וורדפרס באמצעותם ניתן לעדכן את האתר ולפעול לצורך קידומו ברשת. ג’יו מדיה חברת קידום אתרים הכינה לכם בעמוד שלפניכם מידע מקצועי על תהליכי קידום אתרי וורדפרס בגוגל.

אתרי וורדפרס כל היתרונות בדרך לתהליך הקידום

הליך פיתוח מקצועי של אתרי וורדפרס, מאפשר לבעלי האתרים, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות הבאים לידי ביטוי בכל תהליך קידום עתידי. יתרונות אלו הם פועל יוצא של תוספי הוורדפרס שהם למעשה יישומים כאלו ואחרים אותם ניתן להטמיע במערכות האתר ובאמצעותם לפעול לעדכון האתר בכל רגע נתון. בנוסף, חשוב לציין שמאחורי כל אתר וורדפרס עומדת מערכת דינמית לניהול תוכן האתר המאפשרת לבעלי האתר או מפעיליו לבצע מגוון רחב של פעולות עדכון בתכני האתר. מעבר לכך, השימוש המקצועי בתופסי הוורדפרס השונים מאפשר בין היתר טעינה מהירה של סרטונים ותמונות, התאמה רספונסיבית של האתר לסביבת המובייל, פעולות אופטמיזציה לצרכי קידום האתר ופונקציות נוספות שכל אחת מהן מסייעת רבות לתהליך קידום אתרי וורדפרס. כמו כן, קיימים תופסי וורדפרס ייעודים לצרכי קידום האתר בגוגל.

פעולות מקדימות לתהליך קידום של אתרי וורדפרס

על אף היתרונות המובנים של אתרי וורדרפס בהקשר של תהליכי קידום בגוגל, כל תהליך קידום אתרי וודפרס חייב לשלב בתוכו מספר פעולות מקדימות הכוללות בין היתר:

  • ניתוח מעמיק של סביבת התחרות בגוגל בהתאם לתחום העיסוק/התמחות של האתר המיועד לקידום
  • מחקר מילות וביטוי מפתח באמצעותו ניתן לזהות את המילים והביטויים הנפוצים ביותר בתחום העיסוק של האתר המיועד לקידום
  • אפיון מדויק של קהלי היעד הרלוונטיים לביצוע פעולות גלישה באתר המיועד לקידום

פעולות אלו מיושמות על ידי כל חברת קידום אתרים מקצועית ומובילה בתחומה, והן נועדו לצורך גיבוש תכנית קידום מיטבית, המיושמת על ידי חברת הקידום בהתאם לממצאי הבדיקה המקדימה.

במקביל לפעולות המופיעות לעיל, קיימת חשיבות רבה למתן תשומת לב לאיכויות התוכן באתר ולעיצוב האתר. כיום, כל מקדם אתרים מתחיל יודע שתוכן איכותי ובעל ערך מוסף עבור הגולשים, מהווה פרמטר קידום מרכזי באופן בו הרובוטים של גוגל מסווגים את האתר וקובעים את דירוגו בהתאם למילות החיפוש המבוקשות.

בכל הנוגע לתכני האתר, חשוב להדגיש שכל אתר וורדפרס כולל בתוכו מערכת ייעודית לניהול התוכן. מערכת זו מאפשרת לבעלי או מפעילי האתר לבצע מגוון רחב של פעולות עדכון בתכני האתר ובתוך כך להפוך אותו לאתר דינמי הנחשב בעיני גוגל לאתר ראוי לקידום מיטבי.

פעולות נוספות המסייעות לתהליך הקידום

קידום אתרי וורדפרס מומלץ שייעשה לאחר תהליך אפוטמיזציה מקצועי במסגרתו מיושמות פעולות שונות לצרכי התאמת קוד ותוכן האתר לצרכי הקידום בגוגל. תהליך האופטמיזציה מיושם אף הוא על ידי חברות קידום מובילות בתחומן והוא נועד לצרכי “הנגשת” האתר לרובוטים של גוגל.

פעולה נוספת היכולה לסייע לכם לתהליך הקידום של אתר הוורדפרס שבבעלותכם היא פעולת התאמה רספונסיבית של האתר לכל אמצעי גלישה אפשרי. נכון להיום, למעלה מ-50% מפעולות הגלישה ברשת נעשות דרך סביבת המובייל (טלפונים חכמים בעיקר), כאשר ההתאמה הרספונסיבית נועדה לצרכי הצגה מיטבית של האתר בכל אמצעי גלישה בו נעשה שימוש.

עוד פעולה היכולה לסייע לכם לקידום אתרי וורדרפס קשורה למהירות טעינת האתר וטעינת התמונות והסרטונים השונים המופיעים באתר. כיום, תוכלו להסתייע במספר תוספי וורדפרס המיועדים לצרכי האצת טעינת האתר ובתוך כך למנוע מצבים בהם הגולשים נוטים לנטוש את האתר לנוכח טעינה איטית בו.

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם הליך קידום מקצועי של אתרי הוורדפרס שבבעלותכם, אנו ממליצים לכם לשכור את שירותיה של חברת קידום אתרים בעלת ניסיון מוכח בהליכי קידום בגוגל ובתחום השיווק הדיגיטלי.

מאמרים נוספים

רגע לפני...

קבלו הצעה אטרקטיבית!

דילוג לתוכן