חברה לקידום ממומן – 5 שירותים מקצועיים

עומדים לשכור את שירותיה של חברה לקידום ממומן למטרות קידום ממומן בגוגל? זה הזמן להכיר את חמשת השירותים המקצועיים שכל חברה מובילה בתחומה חייבת להציע לכם.

קמפיין ממומן בגוגל נחשב (ודי בצדק) לאחת מהשיטות היעילות ביותר לפרסום, שיווק וקידום אתרים ועסקים ברשת, וזאת לנוכח העובדה שלמעלה מ-90% מגולשי הרשת עושים שימוש יומיומי במנוע החיפוש של גוגל. את הפרסום הממומן בגוגל, על אף שניתן לבצע באופן עצמאי באמצעות מערכת ה-GOOGLE ADS, מומלץ ואף חשוב ליישם באמצעות חברה לקידום ממומן העוסקת ומתמחה בנושא. יחד עם זאת, כאשר אתם שוכרים את שירותיה של חברת הקידום למטרות פרסום ממומן בגוגל, חשוב לוודא שהיא מעניקה לכם את חמשת השירותים המקצועיים הבאים:

מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח נועד לצרכי איתור מילות או ביטויי המפתח הנפוצים ביותר בהם קהל הגולשים עושה שימוש במנוע החיפוש של גוגל לצרכי קבלת מידע על אתרים ועסקים בתחומים שונים, כאשר ממצאי המחקר מהווים את התנאי הבסיסי ביותר לכל קמפיין קידום ממומן אפקטיבי ומוצלח בגוגל. כפועל יוצא מכך, אחד מהשירותים המקצועיים ההכרחיים שכל חברה לקידום ממומן חייבת להציע לכם הוא מחקר מקיף בנושא מילות מפתח הרלוונטיות לגבי הקמפיין הממומן שלכם.

קביעת מסגרת תקציבית לקמפיין

התשלום עבור קידום ממומן בגוגל נקבע בהתאם לכמות ההקלקות על גבי מודעת הפרסום או בהתאם למספר החשיפות לקמפיין, ולכן, על מנת לקבוע את המודל הנכון ביותר עבורכם ועל מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר של הקמפיין, קיימת חשיבות רבה להגדרה מדויקת של מסגרת התקציב, וזאת בהתאם לסוג ואופי הפעילות העסקית שלכם. בשלב זה, חשוב לציין שקמפיינים ממומנים בגוגל בתחומי עיסוק מסוימים עשויים להגיע לסדר גודל של אלפי שקלים בחודש, ואילו בתחומי עיסוק אחרים מדובר בסכומים נמוכים יותר. כך  או אחרת, מסגרת התקציב לקמפיין חייבת להיות מוגדרת על ידיכם בהתאם להמלצותיה של חברה לקידום ממומן וזאת על סמך ההיכרות שלה עם העלויות הנדרשות לקמפיין יעיל ומוצלח בתחום עיסוקכם.

שירותי תוכן וקריאייטיב

קמפיין ממומן בגוגל יכול להיעשות גם באמצעות מודעות טקסטואליות המופיעות במונע החיפוש של גוגל, גם באמצעות מודעות ויזואליות ברשת החיפוש של גוגל וגם באמצעות תכני וידאו ב-יוטיוב השייכת לגוגל. בכל אחד מהמקרים, קיימת חשיבות רבה לתוכן המודעות/סרטונים ולרמת הקריאייטיב שלהם, ולכן, חשוב לוודא שאותה חברה לקידום ממומן שאת שירותיה אתם שוכרים לצורך כך, יודעת להוביל מהלכי קריאייטיב ולגרום ליותר ויותר גולשים להתעניין במוצרים/שירותים אותם אתם משווקים בקמפיין.

שירותי A/B TEST

A/B TEST היא שיטה יעילה לצורך הרצת קמפיינים ממומנים בגוגל ובדיקת סוג הקמפיין הנכון ביותר עבורכם בהתאם לתוכן שונה של המסר השיווקי באמצעותו אתם רוצים לקהל הגולשים להתעניין במוצרים/שירותים אותם אתם משווקים. שיטה זו מבוססת על יצירת מספר אופציות של מודעות ממומנות בגוגל והרצה של כל אחת מהאופציות לפרקי זמן משתנים. לאחר פרק זמן מוגדר מראש, ניתן לבדוק איזו אופציה הניבה לכם יותר תוצאות ולהתמקד בה לצורך המשך הקמפיין. שירותי A/B TEST מיושמים על ידי חברת הקידום באופן כזה שנועד לשכלל ולייעל את הקמפיין הממומן שלכם, ולכן שירות זה מהווה שירות מקצועי הכרחי שכל חברת קידום חייבת להציע לכם.

ניתוח מידע בזמן אמת

בהמשך ישיר לשירותי A/B TEST וכחלק בלתי נפרד משירותי המעקב אחר תוצאות הקמפיין, חברת הקידום מבצעת ניתוח קפדני של נתוני הקמפיין בזמן אמת על מנת לבחון את אפקטיביות הקמפיין עבורכם והאופן בו יש לייעל או לשכלל את הקמפיין. ניתוח המידע מאפשר בין היתר ביצוע תיקונים ושינויים בקמפיין עצמו, גם ברמת התוכן וגם ברמת הגדרת מטרות הקמפיין, כאשר ממצאי ניתוח המידע יכולים לסייע לחברת הקידום לשפר באופן משמעותי את תוצאות הקמפיין.

בנוסף לחמשת השירותים המופיעים לעיל, כל חברת קידום ממומן מאפשרת לכם להסתייע בשירותיה המקצועיים גם לצרכי קידום ממומן ברשתות החברתיות המובילות דוגמת, פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדאין וכדומה, וזאת באמצעות שירותים מקצועיים שונים המוצעים על ידה, שלמעשה מותאמים לפלטפורמה של הרשת החברתית בה אתם מעוניינים להריץ את הקמפיין הממומן שלכם כחלק מהפעילות השיווקית שלכם ברשת האינטרנט.

מאמרים נוספים

רגע לפני...

קבלו הצעה אטרקטיבית!

דילוג לתוכן